Mistrovství České republiky
novinářů v tenise

Mistři České republiky 2019

Muži Open:
Vladimír Vokál, iDnes.cz
nad 45 let:
Josef Zábranský, Zdravotnické noviny
ženy open:
Kateřina Kolínková, Radio BEAT
Společenská čtyřhra:
Vladimír Vokál / Roman Pavlíček
24. ročník
Tipsport press cupu


Ve 24. ročníku Tipsport Press Cupu, oficiálního mistrovství České republiky novinářů v tenise, jehož je Tipsport dlouholetým partnerem, dominoval redaktor serveru iDnes Vladimír Vokál, který zvítězil v hlavní mužské kategorii. Nejlepší tenistkou mezi novinářkami je Kateřina Kolínková z Rádia Beat.

Novinářského mistrovství se v singlech zúčastnilo celkem 28 novinářů a novinářek, ve společenské čtyřhře se utkalo devět dvojic. Ve finále hlavní kategorie do 45 let se mezi sebou utkali Vladimír Vokál z Idnes.cz a Martin Břenek ze Zlínského deníku. V kategorii nad 45 let zvítězil rovněž po velkém boji s Lubomírem Ježkem obhájce loňského titulu Josef Zábranský ze Zdravotnických novin. V nedělní společenské čtyřhře zvítězila dvojice Vladimír Vokál – Roman Pavlíček.

Tipsport Press Cup proběhl v areálu Siesta Resortu ve Starých Čívicích u Pardubic s přispěním generálního sponzora – sázkové kanceláře Tipsport, a za pomoci dalších partnerů: společností Coca-Cola HBC, Babolat, Joma a Provoní. Mediální partnerství soutěže převzala agentura MediaTrust Communications.


Sponzoři Tipsport press cup

Generální sponzor

Hlavní sponzoři


COPYRIGHT © 2018 Tipsport a.s.