Společenská čtyřhra:
Chmel/Zima

TIPSPORT
PRESS CUP 2023

Mezinárodní Mistrovství České republiky novinářů v tenisu se opět uskutečnilo v tradičním tenisovém areálu LTC Houštka u Staré Boleslavi. V sobotu 1. července 2023 se odehrály obě mistrovské kategorie. V hlavní kategorii muži open zvítězil po velkém finálovém boji komentátor O2TV Sport Libor Basík nad slovenským zástupcem Marianem Zimou 7:6. Starší kategorii mužů obhájil šéf sportovní redakce Zlínského deníku Martin Břenek, který ve finále bojoval rovněž se zástupcem slovenských médií Robertem Kissem. Mezi ženami byla nejlepší Tamara Kučerová z Loterie Korunka.

V neděli už na kurtech vládly čtyřhry. Do boje o medaile postoupili Slováci Chmel/Zima proti sportovnímu fotografovi Aleši Kreclovi a bývalému fotbalistovi Lukáši Jarolímovi. Druhou dvojici tvořili mnohonásobní vítězové Hašek/Šístek proti česko-slovenskému páru Kiss/Jurčík. Finále patřilo opět duelu Česko - Slovensko, a na rozdíl od dvouher byl úspěšný slovenský pár Chmel/Zima po výsledku 6:1. Celkem se turnaje zúčastnilo 9 dvojic.